• חדש
כלי בלם רכב בלם מכוניות רכב בלם בלם עובי עובי מד מדידה

כלי בלם רכב בלם מכוניות רכב בלם בלם עובי עובי מד מדידה

ILS 3.33
במלאי

כמות

מספר : בודק כרית בלם. חומר : ABS + פלדה. צבע שחור. הכלים שלנו עשויים מחומרים איכותיים, חזקים ועמידים. הביא נוחות לעבודה שלך והשלים כל אחת מהעבודות שלך בצורה יעילה יותר. מספר : בודק כרית בלם. חומר : ABS + פלדה. צבע שחור. הכלים שלנו עשויים מחומרים איכותיים, חזקים ועמידים. הביא נוחות לעבודה שלך והשלים כל אחת מהעבודות שלך בצורה יעילה יותר. תיאור : מד רכב מכונית מכונית זה הוא כלי מעשי למדידת עובי כרית הבלם. אתה יכול למדוד את עובי כרית הבלם מבלי להסיר את הגלגל. הבדיקה יכולה למדוד בקלות את המרחק בין צלחת הגיבוי לדיסק הבלם, בגלל העיצוב הרזה . גודל : 13.5* 1.3 סמ"ק לא יכול להיות מעט עיוותים צבעוניים בגלל רזולוציות מחשב שונות. יתכן ויהיה שגיאות קלות בגלל מדידת ידיים שונה. אריזת כלול : 1* בוחן כרית בלמים. בין אם אתה קונה אותו לשימוש אישי או במתנה, הכלים שלנו יכולים לפחות לפתור את אחת הדאגות שלך, מכיוון שאנחנו לעולם לא מכינים כלים ברשלנות. בחר בזה, ותמיד תוכל לסמוך עליו. אם יש לך שאלות או הצעות, אנא כתוב לנו דרך. אנו נפתור את הבעיה שלך בזמן. אנו מעריכים את חווית הלקוח שלך, חווית המוצר שלך היא החשובה ביותר, אנו מחויבים להפוך אותך למרוצה לחלוטין, אנו מספקים לך ולכל הלקוחות מוצרים ושירותים טובים יותר.

מאפיינים

Material:
ABS + Steel.
Color:
Black.
Size:
13.5*1.3cm.
Note:
There might be a bit color distortions due to different computer resolutions.:
There might be a slight errors due to different hand measurement.:
Package included:
1* Brake pad tester.:
Whether you buy it for personal use or as a gift, our tools can at least solve one of your worries, because we never make tools carelessly. Choose it, and you can always trust it. If you have any questions or suggestions, please write to us via . We will solve your problem in time.:
We appreciate your customer experience, your product experience is the most important, we are dedicated to make you completely satisfied, we provide you and all customers with better products and services. :

מוצרים בקטגוריה