• חדש
צרפתית טיפ עיתונות על ציפורניים עם פרפר עיצובים, מלא כיסוי לבן שווא ציפורניים מבריק אקריליק דבק על ציפורניים

צרפתית טיפ עיתונות על ציפורניים עם פרפר עיצובים, מלא כיסוי לבן שווא ציפורניים מבריק אקריליק דבק על ציפורניים

ILS 1.00
במלאי

כמות

אתה תקבל 24 חתיכות לחץ על ציפורניים ב 12 גודל, עם 1 מחשב נייל דבק, 24 יחידות נייל דבק כרטיסיות, 1 מחשב פצירה, ו 1 מחשב עץ מקל. חומר באיכות ציפורניים עשוי מחומר שרף שרירי הבטן. אקריליק ציפורניים עיתונות תוספות הם שאינו רעיל, חסר טעם, בטוח על ציפורניים טבעיות, וטרחה-משלוח הסרת. רכות דומה לציפורניים אנושיות. *לאורך זמן * מלא כיסוי ציפורניים מלאכותיות הם לא קל שבב או לשבור, חזק מספיק כדי להימשך 2-7 שבועות כאשר באמצעות דבק ומיושם בצורה נכונה. שלנו עיתונות על ציפורניים גם מגיע עם נייל דבק כרטיסיות בשבילך לבחור שלא לפגוע ציפורניים עור. לבחור את הגודל הנכון של ארון עיתונות על ציפורניים כדי מקל על. ואז להחיל את מזויף נייל דבק (לטווח ארוך)או נייל דבק כרטיסייה (ידידותי & לשימוש חוזר) ולחץ אותם על הציפורניים שלך לכמה שניות. יישומים רחבים * ציפורני השווא המתאימות לאירועים חברתיים שונים נהדר לסלון ציפורניים, אמנות ציפורניים ביתית עשה זאת בעצמך. מושלם לשימוש על חתונה, נשף, היכרויות, והם גם מתאים עבור האהבה, ליל כל הקדושים, חג המולד אחרים פסטיבל. זה הוא נתון המתנה המושלמת עבור שותפים, משפחה, חברים. שם : לחץ על מסמריםפריט חומר : אבסגנון : מלא כיסוי שווא נייל טיפיםמפרט : 24 יח ' קופסא שווא נייל טיפים+עיתונות דבק+כליםכיצד ליישם1. בעדינות להבריק את פני השטח של הציפורניים שלך כדי חלק והכנה.2. לנקות את הציפורניים שלך עם הציפורניים הכלולות לנגב.3. בחר את הגודל המתאים ביותר לציפורניים שלך. (יש מספר על הגב של כל ציפורן כדי לעזור לך לבחור את גודל.) להחיל גם את ג ' לי דבק מדבקה (כלול) או טיפה של נייל דבק (לא כלול) לחלק האחורי של הציפורן.4. החל את מסמר הלחיצה מהבסיס ועד לקצה. לחץ עליו בחוזקה למשך כ -10 שניות.5. לסיום, תייק בעדינות את קצה הציפורן לאורך הרצוי.כיצד להסיר1. טובלים את המקל במסיר לק (לא כלול) אם נעשה שימוש במדבקות דבק ג ' לי או בחומר לניקוי ציפורניים (לא כלול) אם נעשה שימוש בדבק ציפורניים.2. מניחים את המקל לאורך הצד של הציפורן.3. בעזרת המקל, חטט את הציפורן שוב ושוב עד להסרת הציפורן.4. נקו את הציפורניים הטבעיות בעזרת מסיר לק. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש בטיפול הציפורניים המועדף עליך להחלמה.הערה : למתחילים ואלה שרוצים יישום זמני (בדרך כלל לא יותר מ 3 ימים), אנו ממליצים ג ' לי דבק מדבקות עבור יישום. אנו ממליצים דבק ציפורניים עבור אלה עם קצת ניסיון עם לחץ על ציפורניים ומי שרוצה ללבוש אותם לפחות 1 שבוע.

מאפיינים

24pcs/Box False Nail Tips+Press glue+Tools:
How to Apply:
1. Gently buff the surface of your nails to smooth and prep.:
2. Clean your nails with the included nail wipe.:
3. Choose the size that best fits your nail. (There is a number on the back of each nail to help you choose the size.) Apply either the jelly glue sticker (included) or a drop of nail glue (not included) to the back of the nail.:
4. Apply the press-on nail from the base to the tip. Press it firmly for about 10 seconds.:
5. To finish, gently file the edge of the nail to your desired length.:
How to Remove:
1. Dip the stick into nail polish remover (not included) if jelly glue stickers were used or nail degumming agent (not included) if nail glue was used.:
2. Place the stick along the side of the nail.:
3. With the stick, pry the nail repeatedly until the press-on nail is removed.:
4. Clean your natural nails with nail polish remover. For best results, use your preferred nail treatment for recovery.:
Note:
For beginners and those desiring a temporary application (generally no longer than 3 days), we recommend jelly glue stickers for application. We recommend nail glue for those with some experience with press-on nails and those who wish to wear them for at least 1 week.

מוצרים בקטגוריה