• חדש
4 יחידות עץ יומן ספליטר עצי הסקה מקדח, בית שיפור יהלומי קידוח ביטים, כבד החובה יומנים מפצלי מקדחות ביטים

4 יחידות עץ יומן ספליטר עצי הסקה מקדח, בית שיפור יהלומי קידוח ביטים, כבד החובה יומנים מפצלי מקדחות ביטים

ILS 15.99
במלאי

כמות

3 מצבי מקדחי 32 מ מ מרובע ידית, עגול ידית משושה שוק מודלים כדי לענות על כל הצרכים שלך והוא יכול לשמש עבור סוגים שונים של מקדחות חשמליות. פשוט להתקין את מקדח לתוך כוח תרגיל, ולקדוח את עץ,ואת עצי הסקה יהיה שנשפך easily.No הזזת להבים, ולא צריך לדאוג הילדים שלך מתנדנד גרזן. * קשיות גבוהה & סופר קשיחות * שלנו עץ יומן ספליטר עצי הסקה מקדח עשה עם גבוהה פחמן פלדה. לא קל הפסקות בשל רטט.טמפרטורה גבוהה מרווה קשיות של סופר חזק. זה חזק במיוחד, עמיד בפני פגיעות ועמיד בפני שחיקה. * עיצוב משודרג וקל לשימוש * את יומן ספליטר מקדחי לאמץ חדש בצורת פרסה החלקה חוט עיצוב, עמוק יותר את חוט של מקדח, יותר חוסך עבודה את קיצוץ, מה שהופך את העבודה להרגיש בנוח. *עבודה יעילה כדי לחסוך זמן כלים יעילים עבור רישום ולפתוח את העץ להפרדה מהירה של יומנים ופרודוקטיביות מוגברת.טיטניום ציפוי כדי להפחית חיכוך וחום על ידי טיפול בחום,עושה חיתוך קל יותר ועמיד יותר. המוצר הוא אינטגרלי נוצר ללא שחבור והוא יותר יציב כי הוא יותר נוח לשימוש. את יומן ספליטר מקדחי לאמץ חדש בצורת פרסה החלקה חוט עיצוב, עמוק יותר את חוט של מקדח, יותר חוסך עבודה את קיצוץ, ביצוע העבודה להרגיש בנוח. תרגיל זה הוא מתאים עבור מגוון רחב של שימוש, אם זה הוא משפחה, קמפינג או חוות, יכול לשמש בקלות. ידית מרובעת, ידית עגולה, שוק משושה, דגמים וגדלים שונים כדי לענות על כל הצרכים שלך וניתן להשתמש בהם לסוגים שונים של מקדחות חשמליות. כל מיני סוגים של עץ רך וקשה ניתן לפתוח על ידי קצת ספליטר הצתה. ציפוי טיטניום המפחית חיכוך וחימום באמצעות טיפול בחום. מפרט : סוג : מקדח ליבה יישום : עץ קידוח משמש : פטיש תרגיל חומר : גבוהה פחמן פלדה חבילה כללה : 1 ידית משושה פטיש חשמלי מקדח 1 איקס עגול שוק חשמלי פטיש מקדח 1 איקס 32 מ מ עץ ספליטר תרגיל 1 איקס כיכר שוק חשמלי פטיש מקדח צריך לשים לב כאשר פיצול עץ 1. אם הקוטר של היומן הוא פחות מ 3 אינץ'. אין צורך לפצל. אם קוטר היומן גדול מ -3 אינץ', פחות מ -6 אינץ'. חותכים אותו לשניים. אם קוטר היומן הוא 6 עד 12 אינץ'. מחולק לארבעה חלקים. 2. נא לא לקדוח נגד מרכז של עץ כדי למנוע שיבוש. מומלץ לקדוח מהצד 3. אל תנצל את נקודת הפיצוח על העץ המתובל. פיצול טריז על חיתוך יעזור לך לפצל את העץ בצורה יעילה יותר.

מאפיינים

Type:
Core Drill Bit
Application:
Wood drilling
Used for:
Hammer Drill
Material:
high carbon steel
Package Included:
1 x Hex handle electric hammer drill bit:
1 x Round shank electric Hammer drill bit:
1 x 32mm Wood Splitter Drill:
1 x Square shank electric hammer drill bit:
Need To Pay Attention When Splitting Wood:
1. If the diameter of the log is less than 3 inches. No need to split. If the diameter of the log is greater than 3 inches, less than 6 inches. Cut it in half. If the diameter of the log is 6 to 12 inches. Divided into four parts..:
2. Please do not drill against the center of the wood to prevent jamming. It is recommended to drill from the side:
3. Don’t take advantage of the cracking point on the seasoned wood. Splitting wedge on the kerf will help you split the wood more efficiently.:

מוצרים בקטגוריה